Barcode: 7030019527482
Lett Julebrus
by Hansa
Nutri-Score
C
Processing
NOVA 4
Labels
contains a source of phenylalanine
Categories
Available in
norway
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 1.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.1 g |
| of which sugars | 0.1 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
KULLSYRET VANN, SURHETSREGULERENDE MIDDEL (SITRONSYRE), FARGESTOFF (KONSENTRAT AV GULROT, SOLBÆR), AROMA, SØTSTOFF (ASPARTAM, ACESULFAM K), KONSERVERINGSMIDDEL (KALIUMSORBAT). INNEHOLDER EN FENYLALANINKILDE.
Additives
e202
e330
e950
e951
Related Products in Beverages
Paulaner Weißbier Zitrone Alkoholfrei
Paulaner
NOVA 4
Schweppes Bitter Lemon
Schweppes
E NOVA 4
EDEKA Paulaner Weißbier kristallklar 500ml 1.29€ 1l 2.58€
Paulaner, EDEKA Paulaner
NOVA 3
Lübzer Pils
Lübzer
NOVA 3
Birra
Franziskaner, Spaten
NOVA 3
Franziskaner Weissbier Naturtrüb
Franziskaner Weissbier
NOVA 4
Weißbier Dunkel
Paulaner
NOVA 3
Fruity White Wine
Weight Watchers
NOVA 3
Schweppes
Coca-Cola
E NOVA 4
Diet Coke
C NOVA 4
Lowenweisse Beer
Löwenbrau
Löwenbräu original
Löwenbräu
NOVA 3