Barcode: 5412514937829
letters with pizza Flavour
by Poco Loco
Nutri-Score
E
Processing
NOVA 3
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 504.0 kcal |
| Fat | 25.0 g |
| of which saturated | 2.3 g |
| Carbohydrates | 65.0 g |
| of which sugars | 1.7 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 3.0 g |
| Salt | 3.0 g |
Ingredients
amido de batata, óleo de girassol,batata desidratada, farinha de arroz, tempero para pizza,
Related Products in Snacks
Grandma hoerner's, big slice, kettle cooked apples slices, blueberry pomegranate
Grandma Hoerner's
B NOVA 4
Big Slice Kettle Cooked Apples Caramel
Grandma Hoerner's Foods Inc., Grandma Hoerner's
C NOVA 4
Grandma Hoerner's, Big Slice, Juicy Cooked Apples Slices, Chunks, & Sauce Chai
Grandma Hoerner's Foods Inc.
B NOVA 4
Big Slice Kettle Cooked Apples Cherry Vanilla
Grandma Hoerner's
B NOVA 4
Candies
E NOVA 3
All butter Scotland shortbread
Marks & Spencer
NOVA 3
Grandma Hoerner's, Big Slice, Kettle Cooked Apples; Slices, Chunks & Sauce, Orange Ginger
Grandma Hoerner's Foods Inc.
B NOVA 4
Shortbread
Bold, Marks & Spencer
E NOVA 3
Fit kettle cooked apples
Big Slice
B NOVA 4
Big Slice Kettle Cooked Apples Cinnamon French Toast
Grandma Hoerner's Foods Inc., Grandma Hoerner's
B NOVA 4
Kerala Nendran Banana Chips
Noice
E NOVA 3
jejej
dhjdj
E