Barcode: 7020655841165
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 368.3 kcal |
| Fat | 6.7 g |
| of which saturated | 1.0 g |
| Carbohydrates | 69.2 g |
| of which sugars | 1.0 g |
| Fiber | 12.0 g |
| Proteins | 14.2 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Lettkokte havregryn (100% fullkorn).
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Diced Mango In Light Syrup
Gefen
C NOVA 3
Mango slices in light syrup
B NOVA 3
Gefen, pearl barley
Gefen
A NOVA 1
Crunchy Peanut Butter
Cachere Distributing Inc.
C NOVA 4
Instant Noodle Soup
Gefen
NOVA 4
Mushrooms stems & pieces
A NOVA 3
Cakes
Gefen
NOVA 3
Chicken noodle soup cup
Gefen
NOVA 4
Pickles
Cachere Distributing Inc.
D NOVA 3
Gefen, mushrooms pieces & stems
Gefen
NOVA 3
Pineapple Tidbits In Light Syrup
Gefen
C NOVA 3
Tropical Medley In Light Syrup
Gefen
C NOVA 3