Barcode: 7025110184276
Lettmelk 0,5%
Labels
no gluten
fsc
fsc mix
green dot
Categories
Available in
norway
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 37.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.3 g |
| Carbohydrates | 4.5 g |
| of which sugars | 4.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 3.5 g |
| Salt | 4.9 g |
Ingredients
Økologisk lettmelk. Lavpasteurisert og homogenisert
Related Products in Dairies
Yaourt noix de coco
Milbona
E NOVA 4
Queso bola edam tierno
BonÀrea
E NOVA 4
Beurre moule de baratte Demi-sel
Carrefour
NOVA 2
Rond affiné de chèvre
Le Fromager Des Halles
D NOVA 4
lait demi ecreme sterilise uht
u bio
B NOVA 1
Toned Milk
Nandini
B NOVA 1
Beurre tendre
President
E NOVA 2
Entrepinares
Entrepinares, Oveja viejo
D NOVA 3
Ail et fines herbes 8 portions
Lys De France
D NOVA 3
Comté
Lait Plaisirs
D NOVA 3
fromage blanc
Alsace lait
NOVA 4
Yaourt Nature
Soummam
A