Barcode: 7030019532493
Lettøl, 2,4%
Processing
NOVA 3
Categories
Available in
norway
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 31.0 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 2.8 g |
| of which sugars | 0.1 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
vann, maltet bygg, humle
Related Products in Beverages
Distilled non-alcoholic spirits, citrus
SEEDLIP
NOVA 3
Natural Indian Tonic Water
Franklin & Sons LTD
E NOVA 3
Organic cacao powder
food thoughts
NOVA 1
Limonade framboise
Frobishers
E NOVA 4
Energy drink
E NOVA 4
Franklon & sons Ginger ale
Franklin & Sons
E NOVA 4
Water
white rock
A NOVA 1
Franklin & son Brewed ginger beer
E NOVA 1
Lemon & Lime flavoured sparkling water
Tesco
C NOVA 4
Eau De Coco Biona 330ML
Biona Organic
C
Classic Kombucha
C NOVA 4
Ginger beer
Franklin & Sons LTD
E NOVA 4