Barcode: 0021130112180
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 11.8 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 2.4 g |
| of which sugars | 1.2 g |
| Fiber | 1.2 g |
| Proteins | 1.2 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Iceberg lettuce.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Pain de Mie nature
Rayane
A NOVA 3
Purée de tomates double concentrée
Jumbo
A NOVA 1
DatVita
C NOVA 1
Purée de pommes de terre
Chefa
NOVA 4
Confiture abricot
Ngaous
E NOVA 4
Confiture de Figue
telloise
NOVA 3
Confiture d'abricot
Ngaous
NOVA 4
Ananas Agrum
N'Gaous
E NOVA 4
Afia oil
AFIA
C NOVA 2
Afia
Afia
C NOVA 2
Biscotte chakib
Chakib
NOVA 4
Master chips Gôut Froumage Piment
EURL MABA SNACK DES INDUSTRIES ALIMENTAIRES
D NOVA 3