Barcode: 7340011423225
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 178.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 44.0 g |
| of which sugars | 43.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Sugar, water, strawberries, apple, raspberry, black currants, gelling agent (E 440), acidity regulator (E 330), preservative (E 202).
Additives
e202
e330
e440
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Nativa Real Brewed Green Tea 0% Sugar
Rauch
B NOVA 4
Yippy - Apfel
Rauch
D
Bravo Red Grape
Rauch
E NOVA 3
Orange + mango
Rauch
E NOVA 4
happy day family multivitamin
Rauch
E NOVA 4
Ananasový džus
Rauch
E NOVA 4
Juice Bar Pink Dragon
Rauch
D NOVA 1
Cafe mio
Rauch
E NOVA 4
Yippy - Kirsche
Rauch
D
Fruit tea Blueberry - Raspberry
Rauch
C NOVA 4
Hruškový džus z koncentrátu
Rauch
E NOVA 4
Juice bar
Rauch
D NOVA 1