Barcode: 5201059089731
Λευκό Κινόα
by Fytro
Labels
low or no fat
low fat
no gluten
source of fibre
source of proteins
high fibres
high proteins
Categories
Available in
greece
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 360.0 kcal |
| Fat | 7.0 g |
| of which saturated | 0.8 g |
| Carbohydrates | 58.0 g |
| of which sugars | 3.0 g |
| Fiber | 8.5 g |
| Proteins | 12.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
100% Λευκό Κινόα
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Melange omega 3
Geovita
B
riz long grain bio
geovita
B NOVA 1
Riz parfumé
Capris
B NOVA 1
Shinode Sushi Rice
Shinode, Sun Clad Mill
NOVA 1
Mélange riz et quinoa bio baies de goji curcuma Geovita
Geovita
B NOVA 3
Farina fioretto
Moretti
B NOVA 1
Riz basmati
Sun Clad Mill
B
Miscela di cereali e legumi
Geovita
A NOVA 4
Galettes de riz
Sun Clad Mill
B NOVA 1
Riz Basmati
Capris
B
Mélange riz et graines bio relaxant Geovita
Geovita
B
Lentilles blondes
Geovita
A NOVA 1