Barcode: 84100641
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 33.5 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 3.3 g |
| Salt | — |
Ingredients
Gasificantes (bicarbonato de sodio E-500 (ii), difosfato disódico E-450 (). harina de arroz, estabilizante (fosfato monocálcico E-341 (i)).
Additives
e341
e341i
e450
e450i
e500
e500ii
Related Products in Food Additives
Gelatin
Royal
NOVA 4
Gelatin
NOVA 4
Gelatin, vanilla
The Jel Sert Company
NOVA 4
Neon gel food color set
Wilton
NOVA 4
Sugar Free Black Cherry Gelatin
Wegmans
NOVA 4
Gelatin
Royal
NOVA 4
Gelatin
Jolly ranchers
NOVA 4
Classic gel food colors
Betty Crocker
NOVA 4
Lime Gelatin Mix
Winco Foods
NOVA 4
Gelatin
Crush Grape
NOVA 4
Instant Clearjel Pie Thickener
King Arthur Baking Company
NOVA 4
Sugar Free Lemon Lime Gelatin
Wegmans
NOVA 4