Barcode: 5411866662281
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 345.0 kcal |
| Fat | 1.0 g |
| of which saturated | 0.4 g |
| Carbohydrates | 71.0 g |
| of which sugars | 0.8 g |
| Fiber | 3.0 g |
| Proteins | 12.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Levure naturelle (farine de blé, eau)
Related Products in Condiments
Organic Lemon Squeeze
Ingrilli
A NOVA 1
Organic Ketchup
Natural Grocers
D NOVA 3
Organic ginger squeeze
Ingrilli
A NOVA 1
TZATZIKI
Fabalish
D NOVA 3
Organic Pasta Sauce Italian Basil
Natural Grocers
C NOVA 3
Less-Sugar Ketchup
Noble Made by The New Primal
D
Smoky BBQ cooking & dipping sauce
Noble Made
D NOVA 3
Organic Chickpea & Kale Pesto Hummus
Wild Oats Marketing Llc
C NOVA 4
Hoff’s Smoken ghost ketchup
D NOVA 3
Coconut aminos original
E NOVA 3
Buffalo Ranch Dressing
E NOVA 3
Lemon Squeeze
Ingrilli
A NOVA 1