Barcode: 4335619177291
Levandulová limonáda
by Duc de coeur
Nutri-Score
D
Processing
NOVA 4
Labels
vegetarian
vegan
green dot
Available in
czech republic
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 30.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 7.4 g |
| of which sugars | 7.4 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Sycená pramenitá voda (pramenitá voda, oxid uhličitý), cukr, kyselina: kyselina citronová; přírodní levandulové aroma.
Additives
e290
e330
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Matcha
Upfront
B Eco-Score A
Protein Lemonade Peach Flavor
XXL Nutrition
NOVA 4
Mocha
Starbucks
E NOVA 4
Caballitos sabor Mandarina
Aga
C NOVA 4
Boisson au concentré de cassis
Lucozade
NOVA 4 Eco-Score D
Kombucha Vadelma
Puhdistamo
Eco-Score A
For Runners Collagen Formula Orange
Oshee
D NOVA 4
Rise Kombucha
Rise
C NOVA 4 Eco-Score B
C2 Lemon 355 mL
URC,Universal Robina Corporation (URC)
C NOVA 4 Eco-Score A
Delight
Dutch Mill
E NOVA 4
100% pur jus multifruits
Carrefour extra
C NOVA 1 Eco-Score D
Honey Citron & Ginger Tea
Balance Grow
E NOVA 4 Eco-Score A