Barcode: 8425402159811
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 293.5 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 69.6 g |
| of which sugars | 67.4 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.4 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
miel cruda de abeja, jalea real, polen fresco, tintura madre de propolis y aceites esenciales cítricos.
Related Products in Breakfasts
California orange blossom simply pure & unfiltered raw honey
D NOVA 2
Raw raspberry blossom honey, raspberry blossom
Glorybee Inc.
D NOVA 2
Montana white clover blossom pure & unfiltered simply raw honey
D NOVA 2
Original
E NOVA 4
Meadowfoam blossom pure raw honey
D
Buckwheat blossom pure & unfiltered simply raw honey
Glory Bee
D
Apple Crisp Apple Dessert Cup With Oats & Honey Granola, Apple Crisp
Lucky leaf
C NOVA 4
Local washington pure & unfiltered simply raw honey
D NOVA 2
Pure & unfiltered simply raw honey
D NOVA 2
Chocolate Hazelnut Spread
Supervalu
E
Montana white clover blossom pure & unfiltered simply raw honey
D NOVA 2
Organic raw honey, tropical blossom
D NOVA 2