Barcode: 5713794001089
LEVEL
by Level
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 9.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 2.0 g |
| of which sugars | 2.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
eau minérale naturelle gazéifiée, 15% jus bio concentré (raisin blanc 14%, citron 1%), arôme naturel de sureau et autres arômes naturels.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Extra strong garlic baguettes
Tesco
C NOVA 4
Plant Chef 2 meat-free burgers
Tesco
D NOVA 4
Coconut oil alternative to halloumi
tesco
E NOVA 4
Lightly Salted Rice Cakes
Tesco
A NOVA 3
Spiced apple and pear chutney
Tesco Finest
E NOVA 4
Honey & Almond Granola
Tesco
B NOVA 4
Mediterranean Style Vegetables
Tesco
A NOVA 1
Plant chef breaded fish-free cakes
Tesco
B NOVA 4
Mixed Vegetables in Water
Tesco
A NOVA 1
Jackfruit in water
Tesco
A NOVA 1
Pineapple pieces
Tesco
B NOVA 3
Orange
Tesco
C NOVA 4