Barcode: 9346518000707
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 10.7 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 2.6 g |
| of which sugars | 2.1 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
SPECIAL 1425 - LEVEJ Lemonade on a new level 97.5% sugar free Less than 35 Calories 160mg of Magnesium Essential for energy metabolism 40mg of Vitaminic Contributes to reduction of tiredness and fatigue
Related Products
The Apricot Edition
Red Bull
E NOVA 4
Curuba-Holunderblüte Summer-Edition
RedBull
E NOVA 4
Coconut Sugar Free
Redbull
C NOVA 4
The Summer Edition Curuba- og Hylleblomstsmak
Red Bull,RedBull
E NOVA 4
RedBull The Green Edition - Cactus Fruit
RedBull
E NOVA 4
Red Bull Energy Drink
Red Bull
E NOVA 4
Summer Edition Sugar Free Caruba Elderflower
RedBull
C NOVA 4
Sommeredition
Red Bull, RedBull
C NOVA 4
The Summer Edition: Curuba-Elderflower
Red Bull
E NOVA 4
Red Bull Energy Drink
Red Bull
E NOVA 4