Barcode: 4260636584428
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 1.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Wasser, Säuerungsmittel (Citronensäure), Säureregulatoren (Kaliumcitrate, Calciumlactat, Calciumgluconat), Aromen, Süßungsmittel (Sucralose), Vitaminmischung (Niacin, Vitamin B6, Vitamin B12, Biotin), Farbstoff (Brillant-blau FCF)
Additives
e327
e330
e332
e578
e955
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Danacol
Danone
C NOVA 4
Starbucks, Teavana Shaken Strawberry Green Tea Infusion Lemonade, Grande
Starbucks
B
alpro kokosnuss original
alpro
B NOVA 4
Напій безалкогольний газований ароматизований крем-сода
TM Dr Pepper
E
Premium Demitasse
NOVA 4
Acai Blueberry Pomegranate Juice, Acai Blueberry Pomegranate
C NOVA 4
Mehrfrucht Karotten-Trunk
Molfenter Fruchtsäfte
NOVA 4
smotthie mangue banane orange passion
Fruima
D NOVA 1
Clearly not coffee
Clearly
Fritz limo
Fritz limo
D NOVA 4
Spa touch Mojito
Spa
B NOVA 4
Taco Bell, G2 Fruit Punch, 20 Fl Oz
Taco Bell
B