Barcode: 20156046
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 358.0 kcal |
| Fat | 20.3 g |
| of which saturated | 11.1 g |
| Carbohydrates | 37.3 g |
| of which sugars | 1.2 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 5.8 g |
| Salt | 0.8 g |
Ingredients
[növényi olajok és zsírok változó arányban (napraforgó, pálma, repce), ivóviz, étkezési só, emulgeálószer: bůzaliszt, margarin és digliceridjei; szabályozó zsirsavak mono - savanyúságot citromsav], ivőviz, étkezési só, ételecet. Tejet, tojást, szóját, szezámmagot, dióféléket, mustárt és kén-dioxidot anyag: tartalmazhat.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
cereales petit dejeuner
Joseph Favrichon
D NOVA 3
Hummus spicy with red pepper
chef select
D
Pâte brisée
D NOVA 1
Double concentré de tomates
Mutti
A NOVA 3
Pain tradition
E.Leclerc
C NOVA 4
Morrisons 4 white sandwich baguettes
Morrisons market street
NOVA 4
Banane
Fairtrade / Max Havelaar
C
Baguette BIO
Intermarché
C NOVA 3
San Francisco Sourdough Boule
Whole Foods Market
C NOVA 4
Baguette du château
Leclerc Boulangerie
C NOVA 4
Graines de courge grillées salées
Agidra
D NOVA 3
Marmelade Oranges
Belle France
D NOVA 4