Barcode: 8712535002382
Levertraan
Processing
NOVA 1
Labels
sustainable
sustainable fishery
sustainable seafood msc
Categories
Available in
netherlands
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 829.0 kcal |
| Fat | 92.1 g |
| of which saturated | 20.9 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
visolie, vitamine A (Retinol Palmitate), Vitamine D3 (Cholecalciferol)
Related Products in Dietary Supplements
Nitro Tech Performance Series
Muscletech
NOVA 4
COLLAGEN PEPTIDES
Orgain
PLUS+ Protein Double Espresso Caramel Flavoured Milk
Pauls
NOVA 4
Chocolate Covered Peanut Butter
Perfect Bar mini
NOVA 3
Hight Protein Milk Chocolate
Zuzu Fit
NOVA 4
100% Whey Protein
Vitality Line
NOVA 4
California Gold Nutrition, CollagenUP, Hydrolyzed Marine Collagen Peptides with Hyaluronic Acid and Vitamin C, Unflavored
California Gold Nutrition
NOVA 4
Protein wafer bar coffee
Avvatar
NOVA 4
Prostrate Health
Weider Prime
NOVA 4
100% Gold Standard Whey
Optimum Nutrition
NOVA 4
Ranch seasoning
Build the body
NOVA 4
High Protein Coffee Drink
Milbona
NOVA 4