Barcode: 8710991000478
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 269.0 kcal |
| Fat | 23.0 g |
| of which saturated | 8.8 g |
| Carbohydrates | 1.5 g |
| of which sugars | 0.2 g |
| Fiber | 0.2 g |
| Proteins | 14.0 g |
| Salt | 1.8 g |
Ingredients
varkenslever* 33%, varkenszwoerd*, varkensspek*, water, varkensvlees* 10%, zout, TARWEBLOEM, varkenshemoglobine, specerijen, varkenseiwit, aroma's, suiker, gebakken uien (uien, zonnebloemolie), glucosestroop, dextrose, paneermeel (bevat TARWE), kruiden, specerijenextract, stabilisator (E451), antioxidant (E316), voedingszuur (citroenzuur), conserveermiddel (E250). *= Beter Leven keurmerk 1 ster. E=Door de EU goedgekeurde hulpstof.
Additives
e250
e316
e451
Related Products in Meats And Their Products
Chorizo Consorcio
Zeta
E NOVA 4
Salame Milano Ekologisk
Zeta
E NOVA 4
Jamon Serrano
Zeta
E NOVA 3
Pastasallad med kyckling
Grön Deli
C NOVA 4
Lufttorkad salami
SP Chark
E NOVA 4
Salame Napoli
Zeta
E NOVA 4
Lantmännen Gooh! Kycklingbröst i basilikasås
Gooh!, Lantmännen, Lantmännen Cerealia
D NOVA 4
Sandwich Skiver Kylling Classic
Coop 365 Hverdag
C NOVA 4
Bohusgrillare
Rybergs
E NOVA 3
Prosciutto Crudo
Zeta
E NOVA 3
Kycklingfilé
Lindstrøm Sverige AB
A
God Husman Korvstroganoff med Ris
Bosphorus, God Husman
C NOVA 3