Barcode: 7790315101310
Levité Ananá
Nutri-Score
D
Processing
NOVA 4
Labels
limited edition
Categories
Available in
argentina
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 20.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 5.0 g |
| of which sugars | 4.5 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Agua Mineral Natural; Azúcar, JMAF; Jugo de Manzana; Vitaminas B9 y B12; Acidulante: Acido Citrico; Espesante: Polidextrosa; aroma; conservante: Benzoato de Sodio, Sorbato de Potasio: Citrato de Sodio; Edulcorante: Acesulfame k, Sucralosa; Secuestrante: EDTA, Colorante (Caramelo IV (e 150d), Tartrazina)
Additives
e102
e1200
e150
e150d
e202
e211
e330
e331
e385
e950
e955
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Olives à l'andalouse Atelier Blini
L'atelier Blini
D NOVA 4
Olives à la méditerranéenne
L'atelier Blini
D NOVA 3
Guacamole
Blini
C NOVA 4
guacamole
Blini
B NOVA 4
Houmous extra
L'Atelier blini
C NOVA 3
Houmous extra
L'Atelier Blini
C NOVA 3
Mini poivrons farcis à la ricotta
L'Atelier blini
C NOVA 4
Houmous extra citron confit & coriandre
L'atelier Blini
B NOVA 4
Houmous 270g maxi pack
Blini
C NOVA 3
Houmous
Blini
C NOVA 3
Houmous aux pois chiches
blini
C NOVA 3
Caviar de tomates
Blini
C NOVA 4