Barcode: 7790315000880
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 17.5 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 4.5 g |
| of which sugars | 4.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Agua mineral natural, JMAF y/o azúcar, jugo de manzana, vitaminas B9 y B12, ácido málico, ácido cítrico, polidextrosa, benzoato de sodio, sorbato de potasio, aromatizante manzana, citrato de sodio, colorante caramelo, acesulfame k, sucralosa, EDTA
Additives
e1200
e150
e202
e211
e296
e330
e331
e385
e950
e955
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Oats and honey with strawberries
Laura Lynn
NOVA 4
Spring Mix
Harvest Farms
A
Baby Spinach
Harvest Farms
A NOVA 1
100% Whole Grain Spaghetti
Laura Lynn
NOVA 1
Organic 50/50 Blend
Harvest Farms
A
Organic Baby Romaine
Harvest Farms
A
Lentils
Laura Lynn
NOVA 1
No Salt Added Stewed Tomatoes
Laura lynn
A NOVA 4
Seedless Raisins
Laura Lynn
D NOVA 1
Crisp Rice Cereal
Laura Lynn
D NOVA 3
Almond butter
A NOVA 1
Organic Baby Arugula
Harvest Farms
A NOVA 1