Barcode: 0758104005147
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 19.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 4.8 g |
| of which sugars | 4.8 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Agua bonafont, azucares, saborizantes, acido cìtrico, àcido màlico y concentrado bonafont levitè piña coco con stevia (4,8mg/100ml).
Additives
e296
e330
Related Products in Beverages
Brasilena
Calabria acqua minerale
E NOVA 4
Brasilena
E NOVA 4
Ace Bevanda
Dico, Happy Hand
E NOVA 4
100% ananas
Dico, Happy hand
E NOVA 1
Baladin Cola
Gusto Italiano
E NOVA 4
Kefir Bianco
Milk, NÖM
D NOVA 3
Acqua minerale naturale
Acqua Dolomia
A NOVA 1
Soda aux fruits rouges
BIO NATURAE
C NOVA 4
Drink energy with taurine
E
Milk benessere
Milk, NÖM
D NOVA 4
Milk pro
Milk, NÖM
C NOVA 4
Soda aux fruits rouges
Bionaturae
D NOVA 4