Barcode: 7799155000982
Levite sabor a Pomelo
Nutri-Score
D
Processing
NOVA 4
Labels
no gluten
sin tacc
Available in
argentina
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 35.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 8.0 g |
| of which sugars | 7.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Agua Mineral Natural; Jugo de Pomelo; JMAF; ACI: Ácido Cítrico; ARO: Pomelo; CONS: Benzoato de Sodio, Sorbato de Potasio; ACREG: Citrato de Sodio; COL Caramelo IV; SEC: EDTA.
Additives
e202
e211
e330
e331
e385
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Acqua Panna Glass Bottle Mineral Water
Nestlé,Acqua Panna,San Pellegrino
A
Levité Manzana 1.5L
Villa Del Sur
D NOVA 4
Sweet and sour
Fused by fiona
E NOVA 4
Tonic water
Coca-Cola
E NOVA 4
Genki ramune blueberry
Genki
E NOVA 4
Alkaline water
B NOVA 1
Aloe Drink
NOVA 4 Eco-Score C
Pera
Placer
E NOVA 4
Zitrone Pur Direktsaft
Hitchcock
B NOVA 1 Eco-Score D
Apple & Elderflower High Juice
M&S
NOVA 4
Sprite
sprite
E NOVA 4
Diet Coke
Coca-Cola
C NOVA 4