Barcode: 8712566388141
Lipton Herbata Green Tea Citrus
by Lipton
Processing
NOVA 4
Labels
rainforest alliance
Categories
Available in
poland
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 4.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 0.5 g |
| of which sugars | 0.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | — |
Ingredients
herbata zielona, naturalny aromat, skórka cytryny 0,5%, skórka pomarańczy 0,5%, skórka limonki 0,5%, skórke grejpfruta 0.5%
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Glücklich Macher Blaubeere
RuF
E NOVA 4
Lapacho Lemongrass
Mio Mio
C NOVA 4
Mio Mio Mate Zero
Mio mio
C NOVA 4
Cola Zero
MioMio
C NOVA 4
MioMio Mate Banana
Mio Mio Mate, Vivaris
E NOVA 4
Fruchtsaftgetränk Zitrone
Haller Wildbadquelle
NOVA 4
Emsland Sonne Orange Zero
Emsland
C NOVA 4
Mate Original
Mio Mio
C NOVA 4
Mio Mio Mate Ginger
Mio Mio
D NOVA 4
Mio Mio Mate Original
Berentzen,Mio Mio,Vivaris
C NOVA 4
Grapesina Vital
Haller Wildbadquelle
C NOVA 4
Cola original
Mio Mio, Mio Mio GmbH, Vivaris
E NOVA 4