Barcode: 8712566295425
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 4.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.5 g |
| Carbohydrates | 1.0 g |
| of which sugars | 1.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 1.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Water, thee-extract (0, 14%), voedingszure citroenzuur), citroensap uit geconcentreerdsai (0,1%), aromats, zuurteregelaar (trinatriumcitraat), antioxidant kascoMnezuur), zoetstoffen (sucralose, acesulfaam K).
Additives
e331
e331iii
e950
e955
Related Products in Beverages
Perrier and Juice - Citron goyave
Perrier
C NOVA 4
Nałęczowianka
Nałęczowianka
A NOVA 1
Nesquik Frutilla
Nesquik
C NOVA 4
Limón y guayaba
Perrier
C NOVA 4
Nesquik
Nestlé
NOVA 4
Nesquik
Nestlé
C NOVA 4
Energy Drink
M Budget
E NOVA 4
Starbucks Caramel Latte 107g
NESTLÉ NORGE AS
NOVA 4
Vittel up
Vittel
D NOVA 4
Boisson lactée au cacao
Nestlé
E NOVA 4
Coconut macchiato
Nescafé
E
Cookies & Cream
Dolca,Nescafé,Nestlé
NOVA 4