Barcode: 7501031302352
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 20.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 4.9 g |
| of which sugars | 4.9 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Agua, azucares (azucar y/o jarabe de maiz) acido citrico, té negro (camellia sinensis), saborizante natural sabor limón, sorbato de potasio, acido fosforico, pectina, caramelo clase IV, estavia (8mg/100g de producto).
Additives
e150d
e202
e338
e440
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Guiness Rich Chilli
Burts
D NOVA 4
Stangenspargel weiß
King's Crown,EIE Import,Aldi
A NOVA 3 Eco-Score B
Kartoffelchips mit Paprika-Geschmack
ja!,Rewe
D NOVA 4 Eco-Score A
Kessel Chips: Sea Salt & Vinegar Geschmack
Clarkys
E NOVA 4 Eco-Score A
Red Lentil Penne
Barilla
NOVA 1 Eco-Score A
Le arricciate - Sfogliatine di patate
Decò
D NOVA 4 Eco-Score A
Fruchtige Cranberries, gezuckert
Farmer naturals,Bösch Boden Spies
D NOVA 3
Red Paprika Chips
Chio
D NOVA 4 Eco-Score A
Lays Kartoffelchips Kräuterbutter
Lay's
D NOVA 4 Eco-Score A
Organic Dried Mango Unsulfured & Unsweetened
Trader Joe's
D NOVA 1
Oriental Style Chips
Snack Day
D NOVA 4 Eco-Score A
Chips for Friends Paprika
Gut &Günstig
D NOVA 4 Eco-Score A