Barcode: 8710604734226
Lipton Tea 20 GR
by Lipton
Nutri-Score
B
Processing
NOVA 4
Labels
fsc
green dot
rainforest alliance
triman
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 4.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 0.5 g |
| of which sugars | 0.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Thé vert (85,5%) ¹, arôme naturel, zeste de citron (2.4%). ¹ Vérifié Rainforest Alliance™
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Perzik
Jumbo
C NOVA 3
Tijger bollen
Jumbo
C NOVA 4
Volkoren spaghetti bio
Jumbo
Tomatensoep
Jumbo
B NOVA 4
Ananas schijven
Jumbo
A NOVA 1
Italiaanse Bollen
Jumbo
D NOVA 1
Volkoren meergranenbollen
Jumbo
A NOVA 4
Perzik op lichte siroop
Albert Heijn
C NOVA 3
Wit Tarwebrood
Jumbo
B NOVA 3
Muesli fruit, zaden en pitten
Jumbo
B NOVA 4
Gebroken sperziebonen kleine verpakking
Jumbo
A NOVA 1
Volkoren rigatoni
Jumbo
A NOVA 1