Barcode: 04128708
Lipton tea bags
Categories
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Orange pekoe and pekoe cut black tea.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Avena drink
Consilia
C NOVA 3
Frisa con farina integrale
Panificio Verichese
C NOVA 1
Pane affettato integrale
Panificio Verichese
C NOVA 3
Piccolo di Verica
Panificio Verichese
D NOVA 3
Olive nere denocciolate
Alisa, Icat Food
C NOVA 3
Mandorla drink bio
Consilia
B NOVA 4
Asparagi verdi
Icat Food, Soleado
B NOVA 3
Tigella monodose
Panificio Verichese
D NOVA 4
Soia drink bio
Consilia
B NOVA 3
Frisa bianca
Panificio Verichese
D NOVA 3
Pane 30 giorni
Panificio Verichese
D NOVA 4
Pasta fresca all'uovo
Consilia
A NOVA 1