Barcode: 6221048702747
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 2.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.4 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.2 g |
| Salt | — |
Ingredients
Best quality fine black tea from Kenya.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Riz grains long
Parfum du Mékong
B NOVA 1
Riz basmati
le forban
B NOVA 1
Falafel Boulettes de pois chiches
YARDEN
C NOVA 4
Dattes Deglet-nour branchées
Holy Fruits
C NOVA 1
Mélange aux chanterelles des forêts des Landes de Gascogne
Chamoiland
A NOVA 1
Mini Gressins
Thiriet
D NOVA 3
Dattes branchées de Tunisie
Holy Fruits
D
Pois chiches surgelees
Freshona
A NOVA 1
Riz de Luxe Grains Longs
Le Forban
B
Dattes Deglet-nour
Sidi mehrez
D NOVA 3
Riz basmati grain long
Le Forban
B
Dattes de Tunisie
Leader Price, Le secret du Sahara
C NOVA 1