Barcode: 8410885073877
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 160.3 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 40.1 g |
| of which sugars | 40.1 g |
| Fiber | 0.1 g |
| Proteins | 0.1 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Fructose, vitamine B12 (cyanocobalamine), correcteur de l'acidité (acide citrique), conservateur (sorbate de potassium), arôme fraise et eau déminéralisée q.s.p
Additives
e202
e330
Related Products in Dietary Supplements
Falcon
NOVA 4
Maca Cacao Protein
Habits
NOVA 4
Forza Whey Protein
Forzagen
NOVA 4
Bacao Max
Prosa
NOVA 4
Forza Whey Pro
Forzagen
NOVA 4
Fórmula para alimentación Ensure Clásico enteral especializada sabor vainilla
Ensure
B NOVA 4
Habits
Sergio Perez
Meta B Protein
RlxSlm
D NOVA 4
multimixFX
cod productos naturales
E NOVA 4
Moringa
NATURAL HEALTH
aceite de pescado
bnc bomuca natural care
Habits Vegan protein
by not a Fancy kitchen