Barcode: 5010103932127
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 158.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 15.0 g |
| of which sugars | 15.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
iNGRÉDlENTS: EAU;SUCRE, ALCOOL) EXTBAITS DEC,ENTiANE ETUÉCORCES D'ORANGES ŒXTRAIT NATUREL, D'ÉCORCES D'ORANGES 0/1%)" COLORANT: NATURELS D'ORANGE, ACIDIFIANT: ACIDE CITRIQUE) CONSERVATEURS;t E211
Additives
e330
Related Products in Beverages
Black tea bergamot lemon
Russia Cola
D NOVA 3
Eau Antioxydante à La Spiruline
Smart Chimp
B NOVA 4
Limonade Bio citron tonic
Javoue
E NOVA 4
Limonade orange douce
Javoue
E NOVA 4
Coco Pétillant
Dell Kory
E NOVA 4
EusKola
Elikatxo
E NOVA 4
Wat Water - Grenade, Framboise, Cassis
Alterfood
B NOVA 4
Jus de poire
Le Verger du Comté
E
Jus de poire
Sarl Dupont Fruits
C NOVA 1
Euskola Original
EUSKOLA
E NOVA 4
pur jus de grenade
GRENADE DE FRANCE
E
Jus de pomme
Le verger du Comté
E NOVA 1