Barcode: 3242612300087
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 25.0 kcal |
| Fat | 5.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 5.0 g |
| of which sugars | 1.0 g |
| Fiber | 5.0 g |
| Proteins | 5.0 g |
| Salt | 2.0 g |
Ingredients
Stocker et conserver debout. Fabriquée par Eyguebelle 3 chemin de la Méjeonne 26230 VALAURIE 150 cl 35%
Related Products
Hühnerfrikassee
RBW,REWE Beste Wahl
NOVA 4
Veggie nuggets
Boni
D NOVA 4
Cerelac rice & soya
Nestlé
NOVA 4 Eco-Score B
Brown Basmati Rice
Earthly Grains
NOVA 1 Eco-Score D
Burgers Aux Noix
Boni
C NOVA 4
Chips
ja!,Rewe
D NOVA 3 Eco-Score A
Burger de haricots
Boni
B NOVA 4
Lanieres pour wok
Boni
D NOVA 4
High Performance Baking and Baking Spray
Pure & Simple
A NOVA 4
Lasagnes
Boni
A NOVA 1