Barcode: 0041163494695
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Water, propylene glycol, natural and artificial flavors, sucralose, citric acid, acesulfame potassium, potassium sorbate preservative), sodium benzoate (preservative).
Additives
e1520
e211
e330
e950
e955
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
harina de trigo integral
Morixe
NOVA 1 Eco-Score A
PATE BRISEE PUR BEURRE 230g
Monique Ranou
D NOVA 3 Eco-Score C
STRAINED TOMATOES
Pomi
C
Quadrotti con carota
SAN CARLO
B NOVA 3 Eco-Score B
Peanut Butter Powdered Original smooth
Myprotein
C NOVA 3 Eco-Score D
Soft White
Kingsmill
A NOVA 4 Eco-Score B
Reduced Fst Coconut Milk
Asia Green Garden
C NOVA 4 Eco-Score A
8 cereais 4 frutas láctea
Nutriben
D NOVA 4
Chipotle Chili Powder
Morton & Bassett Spices
A
DOUBLE CONCENTRE TOMATE
TOP Budget
B NOVA 3 Eco-Score B
Harry |1688|Korn an Korn
Harry
A NOVA 4 Eco-Score A
Pan de molde 100% integral de trigo
EROSKI
B NOVA 4 Eco-Score B