Barcode: 0860002992501
Liquid Collagen + Biotin
Processing
NOVA 4
Categories
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 100.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 20.0 g |
| Salt | 0.4 g |
Ingredients
Purified water, natural flavor, malic acid, citric acid, monk fruit extract (lou han guo), sodium benzoate, potassium sorbate, stevia leaf extract
Additives
e202
e211
e296
e330
e960
Related Products in Dietary Supplements
Menopause
Vitavea
NOVA 4
Pure Whey Isolat saveur Cacao
Apurna
NOVA 4
VITARMONYL Lutéine 30 Gélules Lot de 2
Vitarmonyl
NOVA 4
Multivitamines BOOST
Laboratoires Vitarmonyl, Vitarmonyl
NOVA 4
Cheveux et ongles forts
Laboratoires Vitarmonyl, Optima, Vitarmonyl
NOVA 4
Gelée Royale + Ginseng 30 Capsules
Nectar Royal
Magnésium + vitamine B6
Laboratoire Vitarmonyl
NOVA 4
Alinéa Minceur Réduire l'appétit
Vitarmonyl
NOVA 4
Magnésium + Effercescent
Vitavea
NOVA 4
Auto Bronzant
Vitarmonyl
NOVA 4
Vitamine C Magnesium
Vitavea
NOVA 4
Vitarmonyl Pepins Courge 50 Gelules
Vitarmonyl
NOVA 4