Barcode: 6271002103318
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 363.0 kcal |
| Fat | 35.1 g |
| of which saturated | 26.8 g |
| Carbohydrates | 3.8 g |
| of which sugars | 3.8 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 2.1 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
butterfat, non-fat milk solids and purified water, Nature identical cream flavour
Related Products in Dairies
Queso Feta de Grecia
Auchan
E NOVA 3
Yaourt grec
meteora
C NOVA 1
Feta
Météora
E NOVA 3
Feta
Meteora
E NOVA 3
Feta
Meteora
D NOVA 3
Ser Feta w kostkach
Elios
D NOVA 3
Quick Add
Meteora
A NOVA 1
Halloumi PDO
k-Favourites
D NOVA 3
Tranche de fromage grec
METEORA
D NOVA 3
Yaourt Grec Nature
Meteora
NOVA 1
Yogurt greco
Meteora
A NOVA 1
Yaourt Grec
Meteora
C NOVA 1