Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 320.0 kcal |
| Fat | — |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 81.0 g |
| of which sugars | 55.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | — |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Glucose syrup.
Related Products in Syrups
Perles de Fruit Arôme Litchi (Boba)
Bolle
E NOVA 4
Smucker'S, Blackberry Syrup
Smucker's
E NOVA 4
Cinnamonn & Brown Sugar Syrup
Hungry jack
E NOVA 4
Lite Syrup
Hungry jack
D NOVA 4
Light Corn Syrup With Real Vanilla, Vanilla
Ginger evans
D NOVA 3
Boysenberry Syrup, Boysenberry
Smucker's
E NOVA 4
Smucker'S, Triple Berry Syrup
Smucker's
E NOVA 4
Original Syrup
Hungry jack
E NOVA 4
Syrup, Butter Pecan
Hungry jack
E NOVA 4
Lite 50% less calories than original syrup
Aunt Jemima
E NOVA 4
Original Syrup
Pearl Milling Company
E NOVA 4
Hungry Jack, Butter Pecan Syrup
Hungry jack
E NOVA 4