Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 41.0 kcal |
| Fat | 3.0 g |
| of which saturated | 2.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
ZOROWIA Rli igni R Duolife RegenOil Liquid Gold is the oil manufactured on the basis of 13 carefully selected unrefined cold-pressed plant-sed oils, maintaining optimal ratio of Omega acids Moreo DuoLife RegenOil Liquid Gold is a source of nature vitamin K2 MK7 obtained from natto extract and natural lichen-derived vitamin D3. Vitamin K helps to main tain healthy bones. Vitamin D is vital for proper calcium/ and phosphorus absorption, and for healthy function of the mmune system. DuoLife RegenOil Liquid Gold - dietary supplement in the liquid form on the basis of natural unrefined cold-pressed plant-based oils with added natural vitamins D3 and K2 MK7
Related Products in Dietary Supplements
Select Protein
PEScience
No Whey Bar Butter Cookie
Rocka Nutrition
C-1000
Collagen Peptides + Pre & Probiotics
Orgain
Eiwitreep Choco Zeezout
Upfront
Plant Based Protein Vanilla
Truvani
Protein Powder 100% Whey Protein Isolate
Dymatize
Vegan Protein 3K Cookies & Cream Flavour
nu3
Whey Protein Isolate
Transparent Labs
Proteína vegana: vainilla
Natruly
Jocko Greens Peach
JockoFuel
Creatine HMB
Transparent Labs