Barcode: 0060383781255
liquid honey
by no name
Labels
kosher
pasteurized
cor kosher
simple check
Categories
Available in
canada
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 60.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 16.0 g |
| of which sugars | 16.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.1 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
honey
Related Products in Breakfasts
Pod'Choco
Végane de Bretagne
E NOVA 3
Pure Honey
Arheon
D NOVA 2
miel de abeja
apícola San jose
Wildflower Honey, Canadian
Fredrich's Honey
D NOVA 2
Pâte à tartiner goût chocolat et noisette
Papa outang
D NOVA 3
Ouf! La pate a tartiner
Funky Veggie
C NOVA 3
Miel de trefle
Dubreuil
C NOVA 2
Crema de avellanas
Member's Mark
E NOVA 4
Miel de nigelle
Assil
D
Raw Honey
T&T
D
Pure honey
D NOVA 2
Nut+
NOISERAIE PRODUCTIONS
E NOVA 3