Barcode: 0082387100047
Liquid Honey, Unpasteurized Pure
Nutri-Score
C
Processing
NOVA 2
Labels
unpasteurized
Categories
Available in
canada
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 65.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 17.0 g |
| of which sugars | 17.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Pure unpasteurized liquid honey
Related Products in Breakfasts
choko noisette
noseraie
E NOVA 3
Honig flüssig
Gut Bio
Lemon Curd
Coop
E NOVA 4
Шоколадно-ореховая паста «Рахат»
Рахат
NOVA 4
Шоколадно-ореховая паста «Рахат» с фундуком
Рахат
NOVA 4
Tesco Pure Clear Honey 454G
Tesco
E NOVA 2
Lemon curd
Coop
E NOVA 4
Lemon curd
Waitrose
E NOVA 4
Clear Honey
Coop
E
Set honey
Co op
NOVA 2
蜂蜜
熊手蜂蜜株式会社
NOVA 2
Mincemeat
Tesco
D NOVA 4