Barcode: 0791090632409
Liquid Ninja, Energy Drink
Processing
NOVA 4
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 44.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 11.2 g |
| of which sugars | 10.8 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
Filtered carbonated water, high fructose corn syrup, natural & artificial flavors, caramel color, citric acid, sodium citrate, glucuronolactone, taurine, caffeine, potassium sorbate, sodium benzoate, niacinamide, inositol, pantothenic acid, vitamin b6 (py
Additives
e150c
e202
e211
e330
e331
Related Products
Diced Tomatoes With Green Chilies
Haggen
Marco's Pizza, Old World Pepperoni, Small
Marco's Pizza
B
Jimmy John's, Slim 1
Jimmy John's
Rama 100% pflanzlich
Unilever
C NOVA 4
On The Border, Borders Best Lunch Fajitas, Steak
On the Border
Wawa, Meatball Parmesan Hoagie, Classic
Wawa
E
TGI Friday's, Mac & Cheese Burger On Gluten Free Bun
TGI Friday's
E
Red Lobster, Bahama Mama
Red Lobster
E
Wawa, Boston Cream Donut, FL
Wawa
D
Wawa, Butter, A Little Bit, For Shorti Hot Hoagies
Wawa
B