Barcode: 8005028136108
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 152.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 26.0 g |
| of which sugars | 6.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 12.0 g |
| Salt | 0.3 g |
Ingredients
Pure liquorice
Related Products in Snacks
Paleo treats, brownie bomb
Paleo Treats
E NOVA 3
Turmeric and ginger gummies
Qunol
E NOVA 4
Candy
Jake
C NOVA 4
Salazon, Organic Dark Chocolate With Sea Salt & Turbinado Sugar
Salazon Chocolate Co. Llc
E NOVA 3
Vitamin Candy
Jake
C NOVA 4
Jake Vitamincandy, Sugar Free Breath Freshener Candy, Mango
Packom Llc.
C NOVA 4
Wellness bar nutty dark chocolate
Nutrilite
D NOVA 4
Bandito
Paleo Treats
D NOVA 3
Vitamin Candy
Jake
C NOVA 4
Paleo treats, mustang bar
Paleo Treats
E NOVA 3
Salazon Chocolate Co., 57% Organic Dark Chocolate Bar With Sea Salt
Salazon Chocolate Co Llc
E NOVA 3
โมเมนตั้ม รสสไปซี่บาร์บีคิว
โมเมนตั้ม,Momentum
C