Barcode: 5707312007493
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 247.0 kcal |
| Fat | 1.5 g |
| of which saturated | 1.4 g |
| Carbohydrates | 96.8 g |
| of which sugars | 0.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Zoetstoffen: sorbitolen, aspartaam*, acesulfaam-K, antiklontermiddel: magnesiumzouten van vetzuren**; 0,5% zoethout, aroma's, kleurstoffen: plantaardige koolstof, ijzeroxiden en - hydroxiden ammoniumchloride.
Additives
e153
e420
e470b
e950
e951
Related Products in Snacks
Turtles
Nestlé
E NOVA 4
Peppermint Aero
Nestlé
E NOVA 4
Kitkat
Nestle Canada
E NOVA 4
70% Dark Cocoa KitKat
Nestlé
E NOVA 4
70% Dark Cocoa KitKat
Nestlé
E NOVA 4
Smarties
Nestlé
E NOVA 4
Rolo
Nestlé
E NOVA 4
Snack Size KitKat
Nestlé
E NOVA 4
Snack Size Coffee Crisp
Nestlé
E NOVA 4
Cookie Crunch
Nestlé
E NOVA 4
Smarties Sharing Block
Nestlé
E NOVA 4
Smarties snack size
Nestlé
E NOVA 4