Barcode: 5601009935949
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 542.0 kcal |
| Fat | 34.0 g |
| of which saturated | 3.4 g |
| Carbohydrates | 50.0 g |
| of which sugars | 0.7 g |
| Fiber | 4.7 g |
| Proteins | 6.7 g |
| Salt | 0.9 g |
Ingredients
Batatas, gordura vegelal (palmoleína), sal (1,1%).
Related Products in Snacks
Hand Decorated Sugar Cookie, Sugar
E NOVA 4
veggie straws
kiddylicious,Look
D NOVA 4
Brioche vendéenne I.G.P
Reflets de France
D NOVA 4
Summer Fruits Rice Cake Clouds
Organix
C NOVA 4
les recettes de l atelier
Nestlé
E NOVA 4
Bio Nutri+ P'tit nature complet
Bjorg
C NOVA 4
Dragierte Mandeln
Mister Choc
E NOVA 4
Schiacciatine aux olives
D NOVA 3
Biscuit sesame
Gerblé
D NOVA 4
Pain d'épices au miel
La passion des abeilles
D NOVA 4
ThéFroll
Galbusera
D NOVA 4
Koekjes
E NOVA 4