Barcode: 3256860700322
Lisbeth citron
by Lisbeth
Nutri-Score
B
Processing
NOVA 4
Labels
low or no sugar
no sugar
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Eau de source Lisbeth, acidifiant : acide citrique, arôme naturel de citron-citron vert et d'autres agrumes, conservateur : E242.
Additives
e242
e330
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Bebida avena chocolate
Eroski
D NOVA 1 Eco-Score C
Coca Cola Zero 0,33l
Coca Cola
C NOVA 4
Gerolsteiner Medium
Gerolsteiner
A
Seezüngle Rhabarber
Seezüngle
C NOVA 4
Nozeco Fine Sparkling
Nozeco
Instant complete Meal
yFood
NOVA 4
Orangen Limonade, Orange 0%
Penny
C NOVA 4
Vital Orange Apfel Kürbis Melone
Nagler
E NOVA 4
Natürliches Mineralwasser
Ja!
A NOVA 1
Natur Radler 0.0%
Flötzinger
NOVA 4 Eco-Score B
Lemon Brew
Bundaberg
E NOVA 4
Red Thunder Sugar Free Energy Drink Sugar Free
Red Thunder, Aldi
C NOVA 4