Barcode: 3256860700100
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
Eau de source avec adjonction de gaz carbonique fortement gazéifiée.
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
ΓΙΩΤΗΣ ρόφημα σοκολατας
Γιωτης
D
Kéfir Pêche
C NOVA 4
ginger ale lemon
Royal Ionian
E NOVA 4
HEMO
Γιωτης
NOVA 4
Portocali orange juice
Δέλτα
E NOVA 1
IHOP, Coca Cola, 30 Fl Oz
IHOP
B
Kéfir citron
Maritsa
C NOVA 4
Ice tea lemon
Life
B NOVA 3
ΘΕΟΝΗ Φυσικό Μεταλλικό Νερό
ΘΕΟΝΗ
A
Hippophaee, ginger and fruits
E
Original greek Kéfir Nature
Maritsa
B NOVA 1
Kéfir Chèvre
C