Barcode: 8594033197902
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 516.0 kcal |
| Fat | 29.0 g |
| of which saturated | 15.0 g |
| Carbohydrates | 55.0 g |
| of which sugars | 27.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 8.4 g |
| Salt | 0.5 g |
Ingredients
pšeničná mouka, rostlinné tuky (palmový a bambucký v různém poměru), cukr, sušená syrovátka (z mléka), čokoláda v prášku 6% (cukr, kakaový prášek*), sušené mléko odtučněné, lískové ořechy 2 %, olej řepkový, emulgátor (sójový lecitin), kypřící látka (uhličitany sodné), aroma, jedlá sůl. Může obsahovat arašídy.
Related Products in Snacks
Aero Chocolate Mini Eggs
E NOVA 4
Super 8
Super8
Chunky White
Nestlé, KitKat - Nestlé
E NOVA 4
Chocolat au lait & pointe de sel ganache caramel
Nestlé, Les Recettes de l'Atelier
E NOVA 4
Lion snack size
Nestlé
E NOVA 4
KITKAT Mini offre gourmande
Nestlé, Kit kat mini
E NOVA 4
LES RECETTES DE L'ATELIER. Pâte d'amande CHOCOLAT NOIR PURE CHOCOLADE MET MARSEPEIN
Nestlé, Les Recettes de l'Atelier
E NOVA 4
NESTLE L'ATELIER - Lait Praliné - 143g
Nestlé, Les recettes de l'atelier
E NOVA 4
Choco Crossies
Nestlé
E NOVA 4
Pepermint Mini Eggs imp
Nestle
E NOVA 4
NESTLE L'ATELIER Tablette Chocolat lait cranberries amandes - 170g
Nestlé, Les recettes de l'atelier
E NOVA 4
LION MINI Barres chocolatées - sachet 350g Offre gourmande
Nestlé, Lion
E NOVA 4