Barcode: 8606006081429
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 362.0 kcal |
| Fat | 21.0 g |
| of which saturated | 12.0 g |
| Carbohydrates | 37.0 g |
| of which sugars | 1.6 g |
| Fiber | 1.7 g |
| Proteins | 5.5 g |
| Salt | 1.1 g |
Ingredients
_Pšenično_ brašno, margarin 27% (delimično hidrogenizovano palmino ulje, palmino ulje, voda, suncokretovo ulje, emulgatori (estri mono-i diglicerida masnih kiselina i suncokretovo lecitin), so, kiseline (mlečna i limunska kiselina), konzervans (kalijum-karbonat), kompleks enzima, askorbinska kiselina, emulgator (estri mono-i diacetilvinske kiseline i mono - i diglicerida masnih kiselina).
Allergens
gluten
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Espárragos verdes El Campanillo
El Campanillo
A NOVA 1
Pan de molde de espelta Integral
Biocop
C NOVA 3
Pan de molde espleta integral
Biocop
C NOVA 3
Mini crackers de trigo
Biocop
C NOVA 3
Boletus edulis ultracongelados
El Campanillo
A
Base de Pizza de trigo espelta
Biocop
C NOVA 3
El aperitivo de la Isla Bonita
D
Tortillas de espelta
Cerealim
C NOVA 4
Frutas del bosque ultracongeladas
El Campanillo
A NOVA 1
Confiture rhubarbe
Lucien Georgelin
C NOVA 4
Olis Sóller
Cooperativa San Bartomeu
B
Aceite de oliva virgen extra
El Lagar de Gata