Barcode: 5907471418059
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 493.0 kcal |
| Fat | 24.0 g |
| of which saturated | 16.0 g |
| Carbohydrates | 62.0 g |
| of which sugars | 25.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 7.3 g |
| Salt | 0.4 g |
Ingredients
Mąka pszenna, polewa kakaowa 26% (cukier, tłuszcz roślinny (palmowy), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 15,5%, stabilizator: E492; emulgator: E322; aromaty, tłuszcz roślinny (palmowy), cukier, serwatka w proszku (z mleka), glukoza, syrop cukru inwertowanego, pasteryzowana masa jajowa, substancje spulchniające: E503, E500; masło 0,4%, emulgator: E322; sól, aromat. Produkt może zawierać orzeszki arachidowe, orzechy, soję.
Allergens
eggs
gluten
milk
Additives
e322
e492
e500
e503
Related Products in Snacks
Gummi bears
D NOVA 4
Kettle cooked chips
D NOVA 4
Snack mix, cheddar, cheddar
Winn Dixie, Winn-Dixie Stores Inc.
D NOVA 4
Winn-dixie, goetze's, caramel creams
Winn-Dixie, Winn-Dixie Stores Inc.
D NOVA 4
Sours candy, cherry, cherry
Winn Dixie, Winn-Dixie Stores Inc.
E NOVA 4
Winn-dixie, candy, butterscotch discs
Winn-Dixie, Winn-Dixie Stores Inc.
E NOVA 4
Potato chips, maui onion, maui onion
Winn Dixie, Winn-Dixie Stores Inc.
D NOVA 4
Potato chips, roasted garlic, roasted garlic
Winn Dixie
D NOVA 4
Original potato chips, ripple, ripple
Winn Dixie, Winn-Dixie Stores Inc.
D NOVA 3
Potato chips, hot dog, hot dog
Winn Dixie, Winn-Dixie Stores Inc.
E NOVA 4
Winn-dixie, limited edition potato chips, sriracha
Winn-Dixie, Winn-Dixie Stores Inc.
E NOVA 4
Potato chips, jamaican jerk chicken, jamaican jerk chicken
Winn Dixie
E NOVA 4