Barcode: 3533418000050
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 130.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 33.0 g |
| of which sugars | 30.0 g |
| Fiber | 1.0 g |
| Proteins | 1.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Blant
Related Products
Grinder
E NOVA 4
Extra fine sea salt + potassium salt blend nature's alternative salt
E NOVA 3
Grinder
E NOVA 3
Dark chili powder
D NOVA 3
Olde Thompson, Yellow Curry Powder
Olde Thompson Inc.
E NOVA 3
Chili powder
Olde Thompson, Whole Tellicherry Black Pepper
Olde Thompson Inc.
A
Olde Thompson, Saigon Cinnamon Sticks
Olde Thompson Inc.
Olde Thompson, Bacon Salt
Olde Thompson Inc.
NOVA 4
Olde Thompson, Organic Saigon Cinnamon Sticks
Olde Thompson Inc.