Barcode: 4056489525707
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 644.0 kcal |
| Fat | 70.5 g |
| of which saturated | 8.6 g |
| Carbohydrates | 1.1 g |
| of which sugars | 0.8 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 1.3 g |
| Salt | 0.9 g |
Ingredients
evamento a terra con uova 100% italiane Maionese Kanig
Related Products in Condiments
Thick crispy chowmein
Feast Kitchens Inc.
D NOVA 3
Asian salad toppings
D NOVA 3
Crispy chowmein
Feast Kitchens Inc.
D NOVA 3
Miso sesame dressing
Feast From The East
E NOVA 4
Honey Mustard Dressing
Whole Foods Market, Harry's Farmers Market Ltd.
E NOVA 3
Thin wonton strips asian salad toppings
D NOVA 3
Ginger Tamari Sauci
Whole Foods Market
E NOVA 3
Whole foods market, traditional hummus
Whole Foods Market, Harry's Farmers Market Ltd.
A NOVA 3
Sesame Dressing
Feast Kitchens Inc.
E NOVA 3
Sesame Dressing
Feast Kitchens Inc.
E NOVA 3
Whole foods market, fiesta dip
Whole Foods Market, Harry's Farmers Market Ltd.
A NOVA 4
Fiesta foods, dip mix, spinach & artichoke
Fiesta Foods
D NOVA 4