Barcode: 7672810301023
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 73.0 kcal |
| Fat | 1.0 g |
| of which saturated | 0.5 g |
| Carbohydrates | 14.0 g |
| of which sugars | 5.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 2.0 g |
| Salt | 0.7 g |
Ingredients
GRAINS DE MAIS, EAU SUCRE, SEL PRODUIT DE THAILAND
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Maple bacon
Marks And Spencer
D NOVA 4
The 30 70 medium sliced loaf
M&S
B NOVA 4
Very Berry Flavour
M&S, Marks & Spencer
A NOVA 4
Six Seed Roll
M&S Bakery
A NOVA 4
Raspberry Overnight Wheat Bisks
M&S Food
A NOVA 4
High Protein Chocolate Porridge
M&S Food
B NOVA 4
Blond Chocolate Caramelised Pecans
M&S Collection
E NOVA 4
Petit Pains (4 pack)
M&S,M&S Bakery
C NOVA 4
Hogaza
Carrefour
C NOVA 3
Jewelled Granola Mini Bites
Marks & Spencer, M&S Food
E NOVA 4
Organic Seedless Grapes
Marks & Spencer
A NOVA 1
Sriracha Chilli Nut Selection
M&S
D NOVA 4